aSkOdam.Com Türkiye'nin Mobil Sohbet Odaları. Bedava Chat Yapabileceğiniz Chat ve Mobil Chat'i Ücretsiz Kullanabileceğiniz, Kaliteli Türkiye Sohbet Sitesi.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Gizlilik Politikası


Sitemizde kullanıcılarımızın güvenliği ve gizli bilgileri bizim için çok önemlidir. Kullanıcı gizliliği için gerekli formasyanlar aşağıdaki gibidir.

Loglar ve Konuşma Kayıtları

Sunucumuzda online olarak konuşma kayıtları ve loglar tutulmaktadır. Çıkabilecek her türlü sorun için geçmişe dönük bu konuşmalara başvurulabilir.

Dış Bağlantı ve Linkler

Sitemiz üzerinde farklı sitelere link çıkışları yapılmaktadır. Bu link çıkışları zararsız ve kendi bünyemizde bulunan sitelerdir. Kullanıcılarımıza bu sitelerin herhangi bir zararı bulunmamaktadır.

Çerezler

Sitemizde çerez sistemi kullanılmaktadır ve bunun nedeni ziyaretlerde kullanıcı istatistiklerini daha rahat ve hız kullanabilmektir. Dilerseniz tarayıcınızdan bu özelliği kapatabilirsiniz.

HTTPS Protokolü

Https protokolü sayesinde sitemiz üzerinden gezmiş olduğunuz sayfalar ve içerikler tamamen şifrelenmiş olarak yapılmaktadır. Bu sayede internet servis sağlayıcınız gezinti yaptığınız adrese herhangi bir müdahalede bulunamayacaktır.